İzmir Köpük Masajı

İzmir köpük masajı kültürünün epey yaygınlaştığı bilinmektedir. İzmir’de bulunan ve faaliyetini kurumsallık çizgisinde sürdüren mekanlar, salonlar önceliğini izmir köpük masajından yana kullanmaktadırlar. Bu yazımızda vurgulayacağımız noktalar ise neden köpük masajı tercih edildiği ve insanların bu hizmet sonrası psikolojik ve sağlık açısından ne gibi faydalar edindiğini aktarmak olacaktır.

İzmir Köpük Masajı 

  • Kan Dolaşımını Düzenler
  • Metabolizmayı Hızlandırır
  • Yağ Yakımını Hızlandırır
  • Kasları Gevşetir
  • Stres ve Yorgunluğu Giderir
  • Ödem ve Toksin Atılımını Sağlar
  • Bağışıklık Sistemini Güçlendirir

Belli başlı tanımlamalar bu şekilde listelenmiştir. Ancak bilimsel gerçeklere dayalı olan diğer hususlar ise izmir’de yapılan köpük masajları zihin yorgunluğunu bir kenara bırakıp, gündelik işlerinize odaklanmada önemli artılar sunar. Ek olarak yaptırmış olduğunuz masajın pozitif düşünceler kazandıracağı konusunda emin olabilirsiniz.

İzmir ve çevre illerin değerlendirmeleri yapıldığında rağbet gören köpük masajı türü, yukarıda saydıklarımız dışında köpüğün vücutla teması halinde beyne olumlu sinyaller göndererek hissel bir etki bırakıyor. Masajın uygulama kısmında yapan kişinin önemini biliriz fakat ortamın atmosferi de kesinlikle önem arz eder. Psikolojik olarak etkisinin artışı olacağından mekanda ki ışıklar, mumlar, yerin temizliği hepsi köpük masajı için olmazsa olmazlar arasında yer alır.

İzmir masaj salonu bünyesi olarak sizlere bilgilendirmelerde bulunmamızda ki amaç aldığınız hizmetin, ödemiş olduğunuz fiyatın tamamiyle memnun olarak hissettirmesidir. Masaj fiyatları salondan, uygulama yapan kişiye göre değişse bile bu faktörleri lütfen dikkate alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.