Özdere Masaj Salonu

Özdere masaj salonu tatil beldesi olarak bilinen İzmir’in çok fazla keşfedilmemiş ancak tertemiz denizi olan bir yerdir Özdere. Burada yaz kış kalan yerli halkı bulunmaktadır. Her ne kadar kafa dinlemek için kışın tercih edilsede, yaz aylarında epey ziyaretçi almaktadır. Bu yüzden Özdere masaj salonu hizmeti veren spa, thai masajı, isveç masajı gibi uygulamaların yapıldığı salonları siz değerli ziyaretçilerimize sunacağız. Özdere masaj salonları için konuyu detaylıca okumanızı tavsiye ediyorum.

özdere masaj salonu
  • Klasik Masaj : İsveç masajı olarak bilinmektedir. Hoş kokular, özel yağlar ile vücudun geneline uygulanmaktadır.
  • Aromaterapi Masajı : Tatil sırasında çok sık tercih edilir. Günlük yaşantıdan uzaklaşıp, keyif ve rahatlık tercihiniz ise bu masaj sizin için uygun olacaktır.
  • Thai Masajı : Uzak doğu masajı olarak bilinse de İzmir’de thai masajı yapan bir çok yer bulunmaktadır. Uzman ve eğitimli masajcılar tarafından yapılması mükemmel bir rahatlama sağlayacaktır.
  • Shiatsu Masajı : Vücudun belli noktalarına basınç olarak uygulanır ve tedavi niteliğindedir. Sert masaj sevenler tercih edebilir.
  • Baş, Boyun ve Omuz Masajı : Klasik masaj benzeridir. Genel yaş gruplarında sıkça tercih edilir. Ancak uykusuzluk, gerginlik gibi şikayetleriniz varsa yaptırdıktan sonra iyi geldiğinin farkına varacaksınız.
  • Refleksoloji Masajı : Ayağa yapılmaktadır. Duygusal ve fiziksel anlamda çöküş hissediliyor ise bu size dinamiklik ve zindelik kazandıracaktır.

Özdere masaj salonu adreslerine ve özdere masaj salonu fiyatlarına hızlıca ulaşmanız için hazırlanan makale size zaman kazandıracak olup keyifli masaj yaptırmanız için rehber olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.