Şirinyer Masaj Salonları

Şirinyer Masaj Salonları Buca semtine bağlı olan bölgede çalışma hayatının aktifliği, iş hanlarının çok olması ve alışveriş yapılan kalabalık caddelerin olduğu bilinmektedir. Bir çok insanın gezmek için de tercih ettiği Şirinyer’de masaj salonu bulmak artık çok kolay olacak. Çünkü biz sizler için şirinyer masaj salonu hizmeti veren yerleri listeliyor olacağız. Şirinler masaj için sayfa üzerinde ki bağlantıları takip ediniz.

Şirinyer masaj salonu adresleri tüm yapılacak işlemler için özenle hazırlanmış masaj yağları, masaj çeşitliliği sizleri bekliyor. Peki Şirinyer masaj salonları nerede bulunuyor? Tüm salonlarımızın konumu merkez niteliğindedir. Örneğin Şirinyer forbest caddesi masaj salonları daima hizmet standartı için çalışmalarını sürdürür. Forbestte masaj yaptırmak isteyen kişiler profesyonel kadro ve tecrübe ile tanışabilir. Şirinyer masaj salonu İzmir’in en iyi masajcılarının bulunduğu semtlerin başında sıralanmaktadır.

Masaj çeşitliliklerine gelecek olur isek alacağınız hizmetler aşağıdaki gibi olabilir. Bunlara ek olarak istediğiniz masaj türü var ise salona söyleyebilirsiniz.

Klasik Masaj ( İsveç Masajı ) : Özellikle güne zinde başlamak isteyenlerin tercih ettiği masaj türüdür. Stres ve yorgunluk hissedenlerin gevşeme ve dinlenme maksadı ile istedikleri bu masaj sonrasında bir rahatlama oluşur. Kişi bulunduğu ortamdan zihinsel olarak zevk alır. Masaj yağları ile batı tekniği kullanılarak yapılan masaj istenirse kayganlaştırıcı malzemeler kullanılmadan da yapılabilir.

Spor Masajı : Adı üstünde sportif etkinlik için yapılan masaj türüdür. Yapılan sporun çeşitliliğine göre spordan önce ya da sonra yapılır. Klasik uygulanan masajlardan farkı masör veya masözün el hareketlerindeki farklılıktır. Çeşitli ritimler ile yapılan masaj sırasında uygulanan baskı bölgelere göre farklılık gösterir. Genellikle uyarıcı olarak yapılan masajda, bölgesine göre uygulama süresi değişebilir.

Thai Masajı : Çin tıbbı (Uzakdoğu Tıbbı ) ve Hintlilerin yogasının bu masaj türünün temelini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Bu masajda masaj terapistleri farklı bölgelere bası uygular. Germe hareketleri sıkça görülür. Esnetme, çekme, germe hareketlerinin de uygulamada görüldüğü bu teknik zaman olarak farklılık gösterebilir. Genellikle kişilere bağlı kalınarak yapılan bu masaj, dört beş saat sürebilir. Bu masajı tercih eden kişiler genellikle masaj sırasında ağrı ve zorlanma hisseder. Masaj bitiminde ise mükemmel bir rahatlama sağlar. Bu nedenle en çok tercih edilen birkaç türden biridir.

Aromaterapi: Bitki özleri ile yapılan masaj türüdür. Hazırlanan yağlar vücutta gezdirilir ve emdirilir. Rahatlatıcı ve gevşetici bir masaj olmakla birlikte baskı uygulanmadan yapılması uygundur.

Bölgesel Uygulanan Masajlar : Bel, sırt boyun rahatsızlıkları için uygulanmaktadır. Tedavi edici özelliği bulunur. Genel olarak uygulama profesyonel sertifikalı masajcı tarafından yapılmalıdır. Tedavi sonuç vermesi için tekrar masaj hizmeti alınabilir.

Derin Doku Masajı : Vücutta bulunan toksinlerin atılmasında kolaylık sağlar. Masaj yavaş ve hassas şekilde uygulanır. Ancak darbe uygulanma tekniğinde sert darbeler ile teknik uygulaması artış gösterir.      

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.